Skip Navigation
Advanced Search

Elektryk utrzymania ruchu

  • Quarry, materials, industry
  • 0418-EL-LUB-27445
  • Lubań, Lower Silesia
  • Other
  • Vocational education
  • Experience: Over 3 years

You will enjoy working with us.

Create your unique cover letter and let us know why you will enjoy working at Vinci.

Generate your unique cover letter

Opis stanowiska:

Praca jako elektryk w kopalni odkrywkowej bazaltu. Do głównych obowiązków będzie należało bieżące utrzymanie ruchu oraz obsługa ciągu technicznego.

Profile

Wymagamy:

wykształcenie min. zawodowe jako elektryk

min 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
uprawnienia SEP

świadectwo kwalifikacji na urządzenia elektro - energetyczne pow. 1 kV

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
perspektywę długoletniej współpracy w strukturach międzynarodowej firmy
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
niezbędne narzędzia pracy

atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Entity

Eurovia (VINCI) est l'un des principaux acteurs mondiaux de la construction, de l'entretien et de la maintenance des infrastructures de transport routier et ferroviaire. Eurovia propose un ensemble intégré d'expertises et de savoir-faire à travers quatre métiers : les travaux d'infrastructures de transport et d'aménagement urbain, l'exploitation de carrières, la production industrielle, la maintenance et les services.