Skip Navigation
Advanced Search

Inżynier Budowy (kolej)

  • Engineering, studies, methods
  • 0318-IBK-BEL-26772
  • Rusiec, Mazovia
  • Other
  • Higher engineer education
  • Experience: Graduate

You will enjoy working with us.

Create your unique cover letter and let us know why you will enjoy working at Vinci.

Generate your unique cover letter

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie raportów z obecnej i prognozowanej sytuacji na budowie
- współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
- kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP
- raportowanie kosztów budowy
- nadzorowanie pracy brygad własnych i podwykonawców
- kontrola robót oraz ich zgodności z projektem
- przygotowywanie zestawień, wycen (m.in. materiałów, sprzętu, usług)
- ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa kolejowego
- praktyczna znajomość programów: Pakiet MS Office (Excel, MS Project), Autocad
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- mobilność i dyspozycyjność – praca w delegacji
samodzielność
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy własnej
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- dobra znajomość języka angielskiego
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z budową, przebudową lub remontem infrastruktury kolejowej

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o - umowę o pracę
- pracę z najlepszym specjalistami
- bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
- niezbędne narzędzia pracy

Entity

Eurovia (VINCI) est l'un des principaux acteurs mondiaux de la construction, de l'entretien et de la maintenance des infrastructures de transport routier et ferroviaire. Eurovia propose un ensemble intégré d'expertises et de savoir-faire à travers quatre métiers : les travaux d'infrastructures de transport et d'aménagement urbain, l'exploitation de carrières, la production industrielle, la maintenance et les services.